ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Відправка товару здійснюється протягом 2-х робочих днів.

Доставка по Україні можлива наступними способами:

Самовивіз з Івано-Франківська. У такому випадку Ви можете зекономити гроші на доставці. Для цього зв'яжіться з нами, щоб домовитися про час та місце.

Доставка компанією-перевізником  "Нова Пошта". Вартість доставки встановлюється компанією «Нова Пошта». приблизно від 30 грн. Термін доставки – 1-3 доби. Оплата за доставку товару здійснюється при отриманні.
Для отримання вантажу Вам необхідно мати номер декларації, який повідомляється Вам після відправки замовлення, і документ, який підтверджує вашу особу (паспорт, посвідчення водія).

Доставка посилки/бандеролі по Україні здійснюється за допомогою національного оператора поштового зв'язку "Укрпошта". Вартість доставки 25 грн. Термін доставки – 4-7 днів.

Доставка за межі України коштує від 200 грн і обчислюється окремо у кожному індивідуальному випадку.


ОПЛАТА

Відразу після оформлення замовлення на сайті, на Вашу електронну скриньку надійде повідомлення з підтвердженням та квитанцією для його оплати.

Якщо виникли проблеми з оформленням замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами за одним із телефонних номерів, поданих у розділі «Контакти» або напишіть нам на n.kobiuk@gmail.com

Оплата за товари здійснюється на рахунок Приватбанку (сума і реквізити будуть Вам надіслані після оформлення замовлення).

Також можлива відправка по накладним платижем Новою Поштою при здійсненні авансового платежу в розмірі 100 грн.

Якщо, у Вас, виникли будь які запитання, з приводу отриманого товару, напишіть нам про це на електронну адресу n.kobiuk@gmail.com Будь яку ситуацію можна вирішити.

Повернення товару та відшкодування його вартості.

Якщо з будь-якої причини отриманний товар Вам не підійшов, то згідно Закону України "Про захист прав споживачів" від 13.01.2006 р. Ви можете його повернути протягом 14 днів з моменту отримання. Товар повинен бути без ознак використання та з наявністю усіх отриманих етикеток. Обов'язково попередьте нас, що плануєте повертати товар, надіславши повідомлення на електронну адресу: n.kobiuk@gmail.com

Спасибі Вам за увагу до нашого магазину!

ВАЖЛИВО: Вартість доставки в обидва кінці не відшкодовується, тому не посилайте товар накладною оплатою.